0
0

POWERPLUS

 POWERPLUS brändid 
Noformējums bez nosaukuma (9)  

POWERPLUS- kvaliteetsed tööriistad.

Tööriistad TEE-ISE ehk POWERPLUS pakub sobivaid tööriistu erinevatele kasutajatele. Sõltuvalt sellest, kas tööriista kasutatakse igapäevaselt või ainult aeg-ajalt, annab POWERPLUS 2, 3 või isegi 5-aastase garantii.

POWERPLUS pakub nii elektri- ja aiatööriistu, veepumpasid, kõrgsurvepesureid, töövalgustust kui ka suruõhu tööriistu. POWERPLUS kaubamärki esindab Belgias VARO. VARO laos olev kaubavaru annab vajaliku garantii kauba pidevaks kättesaadavuseks ja kiireks kohaletoimetamiseks kohalikele ja rahvusvahelistele klientidele.

Kaupade logistika toimub peamiselt Belgias Lierras. Aastas imporditakse üle 3500 konteineri ja töödeldakse üle 1 000 000 tellimuse. VARO jälgib kogu protsessi prototüüpidest jaekauplusteni välja. Toote sildid ja pakendid, tootekataloogid, veebisaidid ja müügimaterjalid kujundab ja arendab graafikute disainerite grupp sealsamas VAROS.

 

Tänu oma kogemustele Hiina tootmisturul suudab VARO pakkuda kvaliteetseid tooteid. Kõik tööriistad on kokku pandud kõige moodsamates ettevõtetes ja neid on põhjalikult testitud.VARO võib uhke olla selle üle, et suudab pakkuda kvaliteetseid tööriistu kliendisõbralike hindadega. 

POWERPLUS AKU 20V 2.0AH PowerPlus
AKU 20V 2.0AH PowerPlus
33,80
available now