0
0

AL-KO

  al-ko   
ALKO   

Saksa tootja AL-KO alustas tegevust 1931. aastal ja spetsialiseerus esialgu põllumajandustehnika tootmisele. Sellest ajast alates on tootevalik märkimisväärselt laienenud ja tänapäeval on see üks juhtivaid aiatarvete kaubamärke Euroopas.

Ettevõttel on lai visioon: selle kaubamärgi all on nii autovaruosad kui ka kliima- ja ventilatsiooniseadmed. Eraldi osa on ka aiatarvetele ja tööriistadele. Esimesed muruniidukid ilmusid lattu 1966. aastal ja neid valmistati Austrias asuvas tehases (kus enamik tooteid toodetakse tänapäevalgi). Aiatööriistade intensiivne tootmine algas 1980. aastatel. Need olid aiatraktorid, puiduhakkurid ja veidi hiljem - kastmissüsteemid, veepumbad, mootorsaed ja trimmerid.

AL-KO toodete eelised. Hoolimata asjaolust, et enamik tooteid on suunatud majapidamistele, kasutab tootja ainult kvaliteetseid osi ja tarvikuid. Näiteks on enamik AL-KO muruniidukitest varustatud kvaliteetsete Briggs & Strattoni mootoritega, mis on tuntud kogu maailmas. Mootorsaagidel on suure jõudluse tagamiseks OREGONi originaal latid ja ketid.

Kõik seadmed on loodud arvestama erinevate kliimatingimustega ja peavad vastu väliskeskkonna negatiivsetele mõjudele. Kastmissüsteemi voolikud on valmistatud vastupidavast tugevdatud materjalist, mis on vastupidav ultraviolettkiirgusele ja kõrgetele temperatuuridele (kuni +65 kraadi Celsiuse järgi). Pumba korpused on valmistatud plastikust või roostevabast terasest, seega pole need pikaajalise veega kokkupuute korral korrosioonile vastuvõtlikud. 

ALKO   ALKO   ALKO