0
0

Ettevõttest

  inserv.ee  

 

INSERV.EE on Balti riikides kiiresti arenev e-pood. Aprillis 2021.a. alustasime e-kaubanduse tegevust Eesti turul ja avasime e-poe INSERV.EE. 2023. aasta alguses avasime e-poe INSERV.LT ka Leedus! Lätis on meie e-pood INSERV.LV tegutsenud juba üle 9 aasta. E-kaubandusega alustamine Balti turul on olnud edukas ja me arendame oma tegevust edasi. 

Alguses pakkus INSERV.EE kõige populaarsematelt kaubamärkidelt ainult tööriistu ja aiatehnikat. Mida aeg edasi, seda enam oleme suurendanud tootevalikut, mida meie klientidele pakkuda. Praegu on INSERV.EE oluliselt laienenud paljude tootekategooriatega. Viimase aasta jooksul oleme, tänu edukalt välja töötatud sisemistele IT-lahendustele, kasvatanud sortimenti rohkem kui 10 tuhande toote võrra. INSERV.EE tootevalik kasvab kiiresti, laienedes uute kategooriatega, kuid säilitades jätkuvalt meie kontseptsiooni raamistiku - DIY (Do-it-yourself) tootesegmendi, ning ei kandu suurte veebipoodide ALL-toodete sortimentidesse. Usume, et selge kontseptsioon ja suur valik tooteid konkreetsetes kategooriates annavad meile eelise, usalduse ja kindlustunde. 

INSERV.EE kättesaadavus klientidele  

Üha enam kasvab nende inimeste arv, kes soovivad osta toodet internetist ja saada pakk pakiautomaati või kulleriga. Klientidel on toote kättesaamiseks mitu võimalust. Väikesed pakid saab kätte OMNIVA pakiautomaadist, suured pakid aga toimetab kohale VENIPAKi kuller. Kauba saadame meie Läti kauplus-laost. Eelneval kokkuleppel on võimalik klientidel ka meie kauplusesse kaubale järgi tulla -  Kalnciema Iela 180, Rīga, LV-2167, Läti. Meie kauplus-lao välisseinal on heleroheline INSERV.LV logo. 

  inserv

INSERV.EE peamised väärtused:  

Meie peamine väärtus on alati olnud klient, seetõttu hoolitseme selle eest, et meie e-poest on võimalik osta kõike, mis on vajalik professionaalidele töökodadesse, DIY-ks, kodukasutajatele, harrastajatele, aednikele ja teistele, kes tahavad oma kätega asju teha. Oleme mitmete tuntud kaubamärkide - Makita, Bosch, Dewalt, Milwaukee, Hogert, Yato, Powerplus, Dnipro-M ja teiste - ametlikud edasimüüjad. 

Makita   Dewalt   Milwaukee   Powerplus

 

Dnipro-M   Bosch   Hogert   Yato

 

INSERV.EE jaoks on oluline:  

INSERV.EE tootevalik 

Meie e-poest leiad kaupu aeda, töökotta, garaaži, koju, matkale jne. Vaata kategooriate nimekirja ja leia see, mida vajad.  

INSERV.LV pakub ka selliseid tootekategooriaid nagu abrasiivid, puurid ja terad, elektrikaubad, kodukeemia, kinnitusvahendid, kütte- ja ventilatsioonikaubad ning kodutarbed

inserv.ee   inerv.ee   inerv.ee

 

Töötame üheskoos, et teha meie klientide valik lihtsaks ja pakkuda osturõõmu!  

Töötame selle nimel, et nii püsiklientidel kui ka uutel klientidel on INSERV.EE-st vajalikud ja meeldivad ostud ikka ja jälle! 

Turvalised ostud Kiire tarne Kõrge kvaliteet Head hinnad Klientide positiivne tagasiside