0
0

RYOBI

 Ryobi Brändid 
RYOBI  

Ryobi on üks suurimaid ja uuenduslikumaid elektritööriistade tootjaid maailmas.

Ryobi on üks suurimaid ja uuenduslikumaid elektritööriistade tootjaid maailmas, mis on spetsialiseerunud professionaalsete elektritööriistade tootmisele tõeliselt taskukohaste hindadega. Seetõttu valivad Ryobi kaubamärgi ka miljonid majaomanikud, puusepad, hobimeistrimehed ja käsitöölised.

Ettevõte alustas 1943. aastal Jaapanis ja on siiani edukas auto- ja trükipressitööstuses. Ryobi kvaliteediga varuosi kasutavad mitmed autotootjad. Oma kogemustega ettevõte on vallutanud ka elektritööriistade turu ja selle kaubamärgi tööriistad valivad need, kes soovivad seda tööd teha tõeliselt suurepäraste tulemustega!

Ryobi tooteid toodetakse Saksamaal, USA-s, Hong Hongis ja Hiinas. Ryobi ettevõtetes töötavad kõrgelt kvalifitseeritud insenerid ja spetsialistid. Tänapäevaste tehnoloogiate abil töötavad nad välja tööriistad, mis suudavad rahuldada kõige nõudlikumaid kliente.

Ryobi seadmed ehitusplatsidel, töökodades.

Ryobi seadmed on saavutanud ka erilise populaarsuse  ehitusplatsidel ja töökodades. Tavaklientidele tagab ettevõte alati Ryobi tööriistade töökindluse, vastupidavuse ja tasuvuse, neid on lihtne kasutada ja hooldada. Ettevõtte sortimenti täiendatakse peaaegu iga päev uute tööriistadega. 

Tänu oma klassi parimale tehnoloogiale ja innovatsioonile pakub Ryobi 3-aastast garantiid kõikidele elektri- ja akutööriistadele, sealhulgas 18 V ONE + süsteemile ja 36 V vahemikule.

* Pakume 3-aastast garantiid aku- või elektritööriistadele, välja arvatud lisaseadmetele ja osadele, millel on loomulik ja normaalne kulumine.

Täielike garantiitingimuste saamiseks lugege palun kasutusjuhendis olevaid meie garantiitingimusi. * Välja arvatud bensiinitööriistad, millele kehtib tavaline 2-aastane garantii.

 Ryobi